Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Aktualności
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
Powiązane galerie:
grafika
08 / 12 / 2015
Mariusz Różnowicz
72
Powiązane multimedia:
grafika
08 / 12 / 2015
Mariusz Różnowicz
3676
Mikołajki w Siechnicach i koncert zespołu Bracia (FILM, ZDJĘCIA)
08 / 12 / 2015 Mariusz Różnowicz 4002 1

6 grudnia w Siechnicach odbyła się niezwykła impreza Mikołajkowa. Na rynku w Siechnicach po raz pierwszy odbył się kiermasz świąteczny. Dzieci stały w długiej kolejce aby spotkać się z ze Świętym Mikołajem. Natomiast na stoiskach zlokalizowanych w sercu miasta zakupić można było mnóstwo rzeczy niezbędnych do zorganizowania udanych świąt.

Najbardziej oblegane były stoiska biorące udział w akcji „Kiermasz Bożonarodzeniowy 2015”. To sami mieszkańcy, po raz kolejny, dzięki wolontariackiej pracy oraz zaangażowaniu lokalnych przedsiębiorców zebrali, aż 9 tysięcy złotych. Środki te po zakończeniu zbiórek w siechnickich szkołach, zostaną przekazane dwójce chorych dzieci z Siechnic.


Głównym punktem Mikołajek był koncert zespołu Bracia. Rockmani, oprócz swoich przebojów, zagrali i zaśpiewali też kilka utworów świątecznych oraz coverów. Przy dźwiękach muzyki bawiło się setki mieszkańców i gości z sąsiednich gmin. Na koniec koncertu bracia Cugowscy wraz z Burmistrzem Siechnic Milanem Ušákiem zapalili światełka na ogromnej choince stojącej przed ratuszem.


Wisienką na torcie był pokaz sztucznych ogni, który zamknął pierwszą, tak dużą imprezę Mikołajkową. Już teraz możemy zaprosić wszystkich czytelników za rok na kolejne Mikołajki w Siechnicach.

 


Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg