Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner---turystyczne-top-15.jpg
baner-oferty-pracy.jpg
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
Aktualności
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
Dofinansowanie UE do wymiany pieców
11 / 02 / 2020 Maciej Skwara 596

W związku z projektem „Koalicja na rzecz poprawy jakości powietrza Gmin ZIT Aglomeracji Wrocławskiej (ZIT WROF)"współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 na podstawie umowy nr RPDS.03.03.02-02-0006/19-00 z dnia 30.12.2019 roku zapraszamy mieszkańców gminy Siechnice będących właścicielami budynków jednorodzinnych zainteresowanych uzyskaniem wsparcia w ramach ww. projektu do zapoznania się z założeniami projektu oraz skorzystania z oferty doradztwa technicznego.

 

Strona projektu: www.eko-cieplo.com

 

Po zarejestrowaniu (http://eko-cieplo.com/panel-grantobiorcy/) i zalogowaniu się, zostaną zainteresowanym udostępnione informacje na temat audytorów  przypisanych do poszczególnych gmin, wraz z danymi kontaktowymi.

 

Następnie zainteresowany powinien skontaktować się z audytorem w celu przeprowadzenia obowiązkowego audytu, który będzie załącznikiem do wniosku o grant. UWAGA: koszt audytu jest wydatkiem niekwalifikowalnym, nie podlega refundacji.

 

Wszelkie dokumenty związane z wnioskiem o grant zostaną udostępnione w pierwszym dniu terminu wyznaczonego na składanie wniosków.

 

Kolejność składania wniosków nie będzie miała wpływu.  Wnioski będą oceniane na podstawie powszechnie dostępnego i transparentnego Regulaminu Konkursu. Po ocenie będzie upubliczniony ranking wniosków, identyfikujących właścicieli nieruchomości którzy uzyskali dofinansowanie.

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg
baner-rekrutacja.jpg
baner-wymiana-pieców-UE.gif