Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Aktualności
(wstecz)
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
Nowe oferty pracy na terenie gminy Siechnice
25 / 03 / 2020 Aleksandra Chlebosz 985

Asystent w zespole pomiarów środowiskowych i poboru prób w OIKOSlab

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie auditów i zbieranie wywiadów w terenie
  • Pobieranie próbek i sporządzanie ocen warunków pracy
  • Pobieranie próbek środowiskowych
  • Obsługa i nadzór nad sprzętem pomiarowym
  • Praca w akredytowanym laboratorium badań środowiskowych zgodnie z normą PN-EN ISO 17025

Czego oczekujemy?

  • Wyższe wykształcenie techniczne: chemia, technologia chemiczna, ochrona środowiska
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, komunikatywność, zaangażowanie oraz gotowość do wyjazdów służbowych
  • Znajomość pakietu MS Office lub Libre Office
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Praca na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów związanych z BHP

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Ciekawa praca w miłym towarzystwie
  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia

W  naszych rekrutacjach stosujemy zasady równości i poszanowania różnorodności. Zatrudniamy kandydatów najlepiej spełniających wymagania na danym stanowisku. Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie w celu umówienia się na spotkanie.

 Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV* na adres: sekretariat@oikoslab.pl lub dostarczenie osobiście w siedzibie firmy pod adresem: ul. Powstańców Śląskich 8, 55-010 Święta Katarzyna.

 * Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Zakład Produkcji Mięsnej Jaskuła

otwiera w Siechnicach sklep mięsny przy ul. J Pawła II 31 B (vis a vis Targowiska). Do nowo-otwieranego sklepu zakład poszukuje pracowników na stanowisko:

Kasjer-Sprzedawca - praca na stoisku mięsnym, zgodnie z przyjętymi standardami firmy, obsługa kasy fiskalnej, terminalu płatniczego  i  dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów.

Kontakt z pracodawcą - tel.:  71 3113288, 605364967

Wyślij link mailem
(wstecz)
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg