Pdf
Wypowiedz
się
grafika
Zawodniczka Arawashi Siechnice została powołana do kadry narodowej Polski w Karate WKF
18 / 09 / 2019 Aleksandra Chlebosz 456

Miło nam poinformować, że zawodniczka Siechnickiego Klubu Karate Arawashi WKF - Ania Madej została powołana do szerokiej kadry narodowej POLSKIEJ UNI KARATE WKF.

Ania Madej otrzymała powołanie startując i zdobywając medale w międzynarodowych Turniejach Karate WKF, a co za tym idzie, systematycznie zdobywając punkty w rankingu PUK. Obecnie startuje w kategorii Kumite Juniorów Młodszych dziewcząt w kategorii wagowej - 40 kg. Ania otrzymała w 2018 roku stypendium sportowe Gminy Siechnice oraz nagrodę Burmistrza Siechnic. Nagrody te pomogły sfinansować starty zawodniczki w turniejach zagranicznych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcie oraz treść informacji została przekazana przez trenera SSiR Arawashi Łukasza Klujewa.