Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
co musisz wiedzieć.JPG
zjedz-kup lokalnie - gmina Siechnice.JPG
zamknięcie covid 19.jpg
baner - praca ZOZ kopia.jpg
baner - kwarantanna domowa kopia.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner-oferty-pracy.jpg
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
Aktualności
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
Konkurs na logo – bez rozstrzygnięcia
24 / 02 / 2012 Administrator 6412

Do udziału w konkursie na logotyp gminy Siechnice zgłoszono ponad 200 prac, z których prawie wszystkie spełniły kryteria formalne.


Podczas dwóch spotkań Komisji Konkursowej (które odbyły się 16 oraz 22 lutego) powołanej do rozstrzygnięcia konkursu „Na opracowanie jednolitego znaku graficznego promującego Gminę Siechnice organizowanego przez Burmistrza Siechnic” zapadły decyzje podsumowujące.


Komisja Konkursowa zdecydowała, że pierwsza nagroda w wysokości 3000 zł przewidziana w regulaminie dla autora zwycięskiego projektu nie zostanie przyznana. Nie przyznano też żadnych wyróżnień.


Komisja decyzję swoją uzasadniła tym, że wśród nadesłanych prac nie było logotypu, który spełniałby wszystkie wymagania regulaminu.


Zgodnie z regulaminem do udziału w komisji konkursowej zaproszeni zostali przedstawiciele wszystkich sołectw, rad osiedla, rady miasta, Gminnego Centrum Kultury oraz Rady Miejskiej w Siechnicach. Z możliwości uczestnictwa w wyborze nowego logo gminy skorzystali przedstawiciele osiedli i sołectw: Żerniki Wrocławskie (reprezentowane przez Panią Małgorzatę Stawicką), Zębic (reprezentowanych przez Cecylię Mazur), Smardzowa (reprezentowanego przez Beatę Morawiec) oraz Ozorzyc (reprezentowanych przez Dariusza Prędotę). W obradach wzięli udział także: Przewodniczący Rady Miejskiej Roman Kasprowicz, Maria Banach Dyrektor Gminnego Centrum Kultury oraz Jerzy Masternak artysta z Kotowic. Przewodniczącym Komisji był Burmistrz Milan Ušák.


Wszystkim autorom nadesłanych prac dziękujemy za udział w konkursie oraz zachęcamy do  przesłania swoich nowych propozycji do „powtórzonego” konkursu – więcej informacji o nim można znaleźć tutaj …

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg
baner-wymiana-pieców-UE.gif