Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 108
21 / 01 / 2013

Pytanie:


Panie Burmistrzu, W Iwinach nawierzchnia ulicy Polnej została zniszczona w okolicy ulicy Jaśminowej przez ruch pojazdów ciężarowych na budowę prowadzoną przez spółkę Parcel. Jakie kroki podjęła gmina, aby ulica Polna została naprawiona przez sprawcę, oraz jakie kroki są podejmowane aby inwestor sprzątał błoto, jakie jest nanoszone na ulicę Polną z ulicy Jaśminowej przez pojazdy obsługujące budowę. Na tą chwilę ulica Polna, pomimo że utwardzona w na ww odcinku pokryta jest wyrwami oraz błotem, po którym nie da się przejść bez gumowców.
Ł.Ł.

Odpowiedź:

Szanowny Panie,

Zgodnie z informacją uzyskaną od Komendanta Straży Miejskiej w Siechnicach na skrzyżowaniu ulic Polnej i Jaśminowej nie stwierdzono wyrw ani żadnych innych uszkodzeń. Nawierzchnia w tamtym rejonie nie posiada struktury bitumicznej. Ulica Jaśminowa jest obecnie remontowana. W chwili obecnej nawierzchnia w/w ulicy na odcinku ok. 4/5 posiada nawierzchnię bitumiczną.
Informuję również, że po zakończeniu prac związanych z przyłączami kanalizacyjnymi pozostała część ulicy Jaśminowej zostanie dodatkowo utwardzona (nie będzie to jednak masa bitumiczna).

Milan Ušák
Burmistrz Siechnic

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się