Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie 117
26 / 02 / 2013

Pytanie:

Szanowny Panie Burmistrzu Pomimo kierowanych do UG pism, monitów wzywających do zapłaty za wykonane roboty elektryczne związane z realizacją budowy stadionu Odra Velo , Urząd Gminy skutecznie unika dokonania płatności.Otrzymaliśmy od Państwa pismo , w którego bezwarunkowo wynika, iż kwoty których się domagamy wynikające z zatwierdzonej inwentaryzacji powykonawczej- są nam należne (pomijając błędy rachunkowe jakie popełnił Inżynier Kontraktu sumując poszczególne pozycje kosztorysów powykonawczych i inwentaryzacji powykonawczej)Urząd nadal wstrzymuje płatność. Proszę o złożenie wyjaśnień czy Gminę Siechnice stać na ponoszenie dodatkowych kosztów ok 70.000,00 zł wynikających z Sądownego rozpotrzenia sprawy (która jest dla nas jako Powoda bezsporna) i w jaki sposób zamierzacie sie Państwo z nami rozliczyć . Poniżej częściowa korespondencja prowadzona z UrzędemSzanowny Panie Burmistrzu Cała korespondecja znajduje się Urzędzie oraz na serwerach -poczta p. L.Kubika i wydz. WIK

Ada- Light sp z o.o.


Odpowiedź:

Szanowny Pani,

Informuję, że formularz zapytań od mieszkańców Gminy nie jest narzędziem do prowadzenia bieżącej korespondencji i wymiany dokumentów dotyczących realizacji umów pomiędzy Gminą a Wykonawcami.
Rozliczenie inwestycji prowadzone jest przez Wydział Inwestycyjno-Komunalny i systematycznie prowadzona jest z Państwem korespondencja oraz dokonywane są wyjaśnienia.

Milan Ušák
Burmistrz Siechnic

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg