Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 139
26 / 04 / 2013

Pytanie:

Dzień Dobry. Mam pytanie, odnośnie wykonania kanalizacji w Biestrzykowie,realnego wykonania, oddania do użytkowania. Bez kanalizacji nie mamy co marzyć od drodze z prawdziwego zdarzenia. Drugie pytanie, co z ukończeniem przebudowy ulicy Lipowej od Jesionowej do Wrocławskiej. Miał być położony chodnik, nie zostały usunięte hałdy pozostałe po remoncie ulicy zalegające na ulicy Jesionowej, które blokują połowe drogi. M.Sz.


Odpowiedź:

Szanowny Panie,

Gmina posiada projekt budowlany z pozwoleniem na budowę kanalizacji sanitarnej w Biestrzykowie, która przebiegać będzie w takich ulicach jak : Lipowa, Parkowa, Jesionowa, Dębowa, Akacjowa, Klonowa, Warsztatowa i Wrocławska.

Wykonanie gminnej kanalizacji sanitarnej w Biestrzykowie planuje się na lata 2015 do 2018 pod warunkiem otrzymania dotacji unijnych.

Informuję również, że chodnik przy ul. Lipowej został wybudowany. Hałda przy ul. Jesionowej zostanie usunięta. Planujemy uporządkować teren podczas prac związanych z bieżącymi remontami dróg gminnych do końca II kwartału bieżącego roku.

Milan Ušák
Burmistrz Siechnic

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg