Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 190
22 / 11 / 2013

Pytanie:

Witam,
W zszłym roku w listopadzie pytałem Pana o rekultywację terenu na placu zabaw w Świetej Katarzynie (park przy szkole). W dniu 29-11-2013 otrzymałem odpowiedź na pytanie nr 93 i zapewnienia, że, cytuję: " W najbliższym czasie pracownicy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji wykonają rekultywację terenu. Jeżeli warunki pogodowe pozwolą, to zostanie również posiana trawa a jeżeli nie będzie to możliwe, to wysiew trawy nastąpi wczesną wiosną. Informuję również, że pracownik, który koordynował montaż ze strony Urzędu Miejskiego otrzymał upomnienie.
Dzięki Bogu mamy już prawie listopad za pasem a nasze dzieci nadal biegają po klepisku i kocich łbach. Jedyne co przybyło to ławki za co chwała gminie. Mam jednak wrażenie, że upomniana osoba chyba szybko zapomniała o całej sprawie. Proszę zatem jeszcze raz o informację kiedy rozpoczną się prace mające na celu wyrównanie terenu, które zapewni bezpieczeństwo naszym dzieciom?

Michał Ł.


Odpowiedź:

Szanowny Panie Michale,
Uprzejmie informuję, że teren na placu zabaw w Świętej Katarzynie został niedawno wyrównany. Pragnę również poinformować, że została tam zasiana trawa.

Z wyrazami szacunku,
Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg