Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 199
27 / 01 / 2014

Pytanie:

Szanowny Panie Burmistrzu,
Od pewnego czasu jest robiona nawierzchnia ulicy Pogodnej w Radwanicach. Niestety, w wyniku prowadzonych prac zupełnie zniszczone zostały ulice bez utwardzonej nawierzchni. Ciężarówki wyładowane po brzegi, ignorując obowiązujące zakazy, zupełnie rozjeździły przylegające ulice: Tęczową ( wraz z łącznikiem do ul.Słonecznej)i Słoneczną. Podobnie wygląda ulica Lazurowa.  Czy wykonawca naprawi poczynione szkody? Czy będziemy grzęznąć w błocie do kostek?. Myślę,że szybkie wykonanie utwardzenia nawierzchni wymienionych ulic jest niezbędne.
z poważaniem
Aleksander Basiak

Odpowiedź:


Szanowny Panie,

Uprzejmie informuję, że urzędnicy kontaktowali się w tej sprawie z wykonawcą. Uzyskali jednak informację, że obecny stan drogi nie jest efektem działań wykonawcy. Jeżeli posiada Pan jakąkolwiek dokumentację fotograficzną świadczącą o korzystaniu z drogi przez wykonawcę przebudowy ul. Pogodnej to uprzejmie proszę o jej przesłanie na biuro@umsiechnice.pl.
Informuję również, że naprawiona została ul. Pogodna na odcinku do ul. Sportowej. Naprawiona będzie również ul. Szmaragdowa. Wykonawca naprawi także fragment ul. Tęczowej na którym składował materiały.

Z wyrazami szacunku,

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg