Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 205
11 / 02 / 2014

Pytanie:

Panie burmistrzu,
chciałem zwrócić uwagę i najchętniej zaprosić Pana na wizytację na ulicy Bzowej w Radwanicach. To co się aktualnie dzieje na tej drodze nie da sie opisać w żaden sposób więc wyślę dodatkowo zdjęcia. Chodzi o to że drogą nie da sie przejść sucha nogą. To co zrobiła firma Skanska dojezdzajac do placu budowy wałow jest karygodne a jedynie to zamiataja i czyszcza ulice Wałowa oraz kawałeczek Starowiejskiej. Auta nie mylem ju chyba z 2 miesiace poniewaz jak dojade do domu to jest cale w blocie. Na naszej ulicy mieszka tez bardzo duzo mlodych malzenstw i niestety spacery rodzinne z wozkiem dzieciecym sa utrapieniem, bo czlowiek wraca ublocony do kolan. dodatkowo nie pisze juz ze jezdzenie ciezarowek po drodze wyrobilo takie dziury ze jazda ta droga to slalom gigant i jest to jeden z powodow dla ktorych musze zmienic auto, gdyz moje niskie zawieszenie nie pozwala mi dojezdzac do bloku. Prosze zeby ktos zainteresowal sie ul. Bzowa a najlepiej przyjechal tutaj i sprobowal przejsc ja na nogach od poczatku do konca. Mysle ze firma Skanska powinna choc troche czuc sie odpowiedzialna za to ze zniszczyla droge.


Odpowiedź:


Szanowny Panie,

Uprzejmie informuję, że w tym roku będzie wykonywany projekt techniczny docelowej przebudowy ulicy Bzowej. Informuję również, że firma Skanska jest zobowiązana do wykonania niezbędnych napraw po skończeniu robót. Odsyłam Pana jednocześnie do odpowiedzi na pytania nr 94 i 154 dotyczące ul. Bzowej w Radwanicach.
Informuję również, że typowanie dróg do remontu odbywa się w oparciu o posiadane przez Gminę środki i stopień degradacji drogi.

Z wyrazami szacunku,
Milan Ušák


Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg