Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 216
27 / 05 / 2014

Pytanie:

Panie Burmistrzu,
w związku z budową drogi na ul. Piłsudskiego w Siechnicach, chcielibyśmy się dowiedzieć, czy Gmina przewidziała w planie budowlanym odświeżenie zieleni, która mocno ucierpiała w wyniku wykonywanych prac?
Mieszkamy w budynku na rogu ulic Piłsudskiego i Kościelnej tuż przy miejscu, w jakim odbywają się prace. Wokół tej nieruchomości znajdują się trawniki. Przez nawożoną ziemię, ciężki sprzęt budowlany oraz częste deptanie (przez robotników oraz ludzi, którzy nie mogli czasami inaczej tamtędy przejść, jak tylko przez trawnik) trawa niemalże w wielu miejscach zanikła. Zastanawiamy się więc, czy Gmina weźmie na siebie zadanie naprawy tych trawników, czy będzie to już obowiązek naszej wspólnoty mieszkaniowej? A będzie to dodatkowy koszt dla mieszkańców, wywołany nie przez nich, lecz właśnie przez działania budowlane Gminy.
Będziemy wdzięczni za odpowiedź i zadziałanie w tej sprawie.
Z poważaniem,
Tomasz i Agnieszka Gugała

Odpowiedź:

Szanowni Państwo,

Dziękuję serdecznie za informację i zainteresowanie. Odbiór drogi odbędzie się w przyszłym tygodniu. Wykonawca zostanie zobowiązany do naprawy szkód i będzie musiał naprawić je na swój koszt.
 
Z wyrazami szacunku,

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg