Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 262
09 / 09 / 2015

Treść wiadomości:

Dzień dobry

Chciałbym „podziękować” Panu burmistrzowi za zamknięcie drogo Tresto-Bizanowice. Cały rok woziłem tamtędy do szkoły moją córkę i ani razu nie spotkałem się z niebezpieczną sytuacją. Ale Pan burmistrz uważa, że to niebezpieczna droga i ją zamkną. Dzięki temu dzisiaj na Sołtysowicach był dzisiaj na Sołtysowicach gigantyczny korek. Zamiast 40 minut, wiozłem córkę 1,5 godziny. Bardzo Panu „dziękuję”. Tak trzymać.Z poważaniem

Odpowiedź na pytanie:

Szanowny Panie,

W odwiedzi na Pana maila z dnia 2 września br. w sprawie ograniczenia ruchu na drodze Blizanowice – Trestno, uprzejmie informuję, że stan techniczny drogi nie pozwala na dopuszczenie jej do ruchu.

W obecnej chwili trwają prace związane z przygotowaniem odbudowy przepustu w km 00+156 tej drogi. W ramach tego remontu droga zostanie przekopana do głębokości ok 3 metrów. Jeszcze we wrześniu b.r. rozpoczną się te prace.

Droga jest pod stałym nadzorem naszych służb zajmujących się bieżącym utrzymaniem dróg w celu umożliwienia korzystania z niej przez mieszkańców Trestna i Blizanowic.

Dopuszczenie drogi do ruchu bez ograniczeń, w obecnym stanie mogłoby spowodować dalsze jej uszkodzenia i w konsekwencji uniemożliwiłoby dojazd do swoich posesji przez mieszkańców.

Gmina Siechnice czyni starania o pozyskanie środków finansowych na wykonanie kompleksowej przebudowy drogi na tym odcinku. Spodziewane zakończenie prac, to koniec III kwartału 2016 roku.

Żywię nadzieję, że po wyremontowaniu drogi na odcinku od Blizanowic do Trestna będzie Pan mógł z niej korzystać bez narażania zarówno siebie, jak i Pana córki na niebezpieczeństwo wypadku spowodowanego jej złym stanem technicznym

Z wyrazami szacunku,

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg