Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 264
09 / 09 / 2015

Tytuł wiadomości:

Droga przez Blizanowice

Treść wiadomości:

Witam,

Panie burmistrzu, czy są już jakieś decyzje w sprawie drogi przez Blizanowice.

Mam już dość tych korków przez ulicę Strachocińską. Żyć sie odechciewa, 10km w 40min. Cała rodzia na tym cierpi. Dzieci muszą siedzieć godzinę ekstra w żłobku. Czy naprawdę nie ma na ten cel pieniędzy.

 

Odpowiedź na pytanie:

Szanowna Pani,

W odwiedzi na Pani maila z dnia 2 września br. w sprawie ograniczenia ruchu na drodze Blizanowice – Trestno, uprzejmie informuję, że stan techniczny drogi nie pozwala na dopuszczenie jej do ruchu.

W obecnej chwili trwają prace związane z przygotowaniem odbudowy przepustu w km 00+156 tej drogi. W ramach tego remontu droga zostanie przekopana do głębokości ok 3 metrów. Jeszcze we wrześniu b.r. rozpoczną się te prace.

Droga jest pod stałym nadzorem naszych służb zajmujących się bieżącym utrzymaniem dróg w celu umożliwienia korzystania z niej przez mieszkańców Trestna i Blizanowic.

Dopuszczenie drogi do ruchu bez ograniczeń, w obecnym stanie mogłoby spowodować dalsze jej uszkodzenia i w konsekwencji uniemożliwiłoby dojazd do swoich posesji przez mieszkańców.

Gmina Siechnice czyni starania o pozyskanie środków finansowych na wykonanie kompleksowej przebudowy drogi na tym odcinku. Spodziewane zakończenie prac, to koniec III kwartału 2016 roku.

Z wyrazami szacunku,

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg