Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie 268
30 / 09 / 2015

Tytuł wiadomości:

dotyczy pytania 251

 

Treść wiadomości:

Panie Burmistrzu nie wiem czy się Pan orientyuje ale żadna z wymienionych ulic Różana (cześć zachodnia), Chabrowa oraz Słoneczna w Groblicach nie leżą w obrebie budowy żadnych osiedli.

Ponawiam więc pytanie Pana Łukasza, kiedy wyżej wymienione ulice będące pod zarządem Gminy Siechnice zostaną wyrównane.

Pytanie to dotyczy również ulicy Zacisze bo jako mieszkańcy nie przyjmujemy do wiadomości sytuacji w której do czasu położenia warstwy bitumicznej ta droga nie bedzie wyrównana.

Na koniec ostatnie pytanie dotyczące obniżenia standartu utrzymania dróg.

Czy to już będzie normą, że po okresie ziomowym drogi w/w drogi nie bedą wyrównywane ? Nawet za Pana rządów wcześniejszej kadencji drogi te byłu przynaimniej raz w roku naprawiane

Za odpowiedź z góry dziekuję

 

Odpowiedź na pytanie:

 

Szanowny Panie,

W uzupełnieniu odwiedzi na Pana maila z dnia 2 września br., po przesłaniu przez Pana kolejnej korespondencji w dniu 14.09.2015, informuję, że ani jedno sformułowanie treści poprzedniego pisma skierowanego do Pana nie zawiera wyrazu dewastują. Dla przypomnienia, cytuję fragment mówiący o ul. Chabrowej i Różanej:

„Z wykazu ulic do wyrównania jesteśmy zmuszeni ze względów ekonomicznych i prawnych wykluczyć te odcinki ulic, za których jakość odpowiadają inwestorzy prywatni oraz instytucjonalni, którzy decyzją Burmistrza o dostępie wyjazdu z działki na drogę publiczną zobowiązani są na czas inwestycji do wykonania dojazdu do budowy oraz utrzymania go przez cały czas jej trwania.

W kategorii ulic, o które Pan pyta znajdują się ulice Różana oraz Chabrowa w Groblicach, również część przebiegu ul. Zacisze, przy których realizowane są inwestycje prywatne.”

Obecnie realizowane są inwestycje przy ul. Chabrowej 11, Lawendowej 15. Nie otrzymaliśmy dotąd informacji o zakończeniu inwestycji przy ul. Lawendowej 12 i ul. Różanej 5. Poniżej fragment ortofotomapy z 2014 r. i inwestycja przy ul. Chabrowej 11 – fot. z końca sierpnia2015 r.

Z wyrazami szacunku,

Milan Ušák

gmina Siechnice

 

gmina Siechnice

 

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg