Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 270
30 / 09 / 2015

Tytuł wiadomości:

kanalizacja Groblice

Treść wiadomości:

Witam Panie Burmistrzu,

chailbym zapytac o obecne badz przyszle plany zwiazane z doprowadzeniem kanalizacji do mieszkan przyu ul Slonecznej w Groblicach. Czy takowe plany sa jezeli tak to jaki jest termin ich realizacji

 

Odpowiedź na pytanie:

 

Szanowny Panie,

W odpowiedzi na Pana e-maila dotyczącego planu skanalizowania terenów wzdłuż ulicy słonecznej w Groblicach poprosiłem o wypowiedzenie się w sprawie Pana Prezesa Zakładu Gospodarki Komunalnej sp. z o.o.

Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. informuje, że na dzień dzisiejszy plany skanalizowania trenów wzdłuż ulicy Słonecznej nie zostały ujęte w taryfie na rok 2015 r. Po zapoznaniu się z pismem mieszkańców ul. Słonecznej w Groblicach, Spółka stwierdza, że istnieje możliwość wykonania takiej dokumentacji oraz podłączenia mieszkańców do istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej znajdującej się w ulicy Polnej w Groblicach.

Kanalizacja sanitarna może być wykonana według przedstawionej wstępnej koncepcji jako system grawitacyjny lub w wyniku małego zagłębienia w systemie grawitacyjno-tłocznym z przepompownią ścieków.

 

Z wyrazami szacunku,

Milan Ušák

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg