Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 271
06 / 10 / 2015

Tytuł wiadomości:

Mieszkanie

Treść wiadomości:

Zwracam się zapytaniem do pana o mieszkanie,czy w naszej gminie są mieszkanie socialne lub komunalne? Jak można sięstarać o takie mieszkanie? Czy w planach naszej gminy jest szansa na budowę takich mieszkań dla osób bez szans na duży kredyt mieszkaniowy.

 

Szanowna Pani,

 W odpowiedzi na Pani pytanie informuję, że Gmina Siechnice w swoich zasobach posiada mieszkania komunalne

znajdujące się w Świętej Katarzynie przy ul.Bukowej 20 i Żernickiej 30-46 oraz lokale socjalne przy ul.Wiosennej 13 w Siechnicach.

Starać się o takie mieszkanie zawsze można, należy złożyć podanie opisując swoją całą sytuację mieszkaniową. Złożone podanie kierowane jest do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej celem dokonania szczegółowego zbadania warunków materialnych i mieszkaniowych rodziny. Podanie zostaje umieszczone na liście oczekujących. Przydział lokali mieszkalnych odbywa się na podstawie uchwały Radny Miejskiej w Siechnicach w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Siechnice (Nr XXXIX/284/10 z 5 sierpnia 2010 r. ze zmianami). W obecnej kadencji nie przewiduje się budowy takich mieszkań.

Z wyrazami szacunku,

Milan Ušák

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg