Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 281
09 / 11 / 2015

tytuł wiadomości:

Dziwna sytuacja w zapytaniu ofertowym

Treść wiadomości:

Dzień dobry,

Jestem bardzo zdziwiony i rozczarowany zachowaniem Pana pracowników. Ogłosili Państwo zapytanie ofertowe na siłownie zewnętrzną gdzie jedynym kryterium była tylko 100 % cena. Moja firma miała najniższą cenę ale została wybrana firma konkurencyjna z wyższą ceną. Firma Fit Park wybudowała ponad 2500 tysiąca siłowni w całej Polsce. Nie rozumiem sensu organizowania zapytania skoro zostaje wybrana firma która nie spełniająca tego kryterium. Na moje prośby o wyjaśnienie sytuacji u pracownika i u jego kierownika Pana Sylwestra otrzymałem informację że nie muszą się tłumaczyć. Prowadzę firmę od 6 lat i nie spotkałem się z taką sytuacją. Mam nadzieję że zorientuje się Pan w sprawie.

 

Odpowiedź na pytanie:

Szanowny Panie,

W odpowiedzi na Pana e-maila uprzejmie informuję, że wprawdzie jedynym określonym w zapytaniu ofertowym kryterium była cena niemniej Zamawiający wymagał również zgodności oferowanych urządzeń z obowiązującymi normami.

Według norm urządzenia siłowni powinny być zamontowane 30 cm pod ziemią ( górna płaszczyzna fundamentu powinna być usytuowana 30 cm poniżej poziomu przyległego terenu). W przesłanej ofercie nie podano informacji czy urządzenia są przystosowane do takiego montażu, ale telefonicznie uzyskano informację od Przedstawiciela Handlowego firmy Fit Park, że urządzenia są przystosowane do montażu na fundamentach betonowych o rzędnej górnej płaszczyzny fundamentu równej rzędnej przyległego terenu.

Dlatego też pomimo złożenia przez firmę Fit Park najkorzystniejszej cenowo oferty w postępowaniu wybrana została następna firma o najniższej cenie, której oferta spełniała powyższe wymagania. Dodatkowo montaż urządzeń30 cm poniżej poziomu terenu był istotny dla Zamawiającego ze względu na planowany rodzaj nawierzchni na terenie siłowni.

Z poważaniem

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg