Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 284
19 / 11 / 2015

Tytuł wiadomości:

Dlaczego Burmistrz nasz oszukuje

 

Treść wiadomości:

Panie Burmistrzu od tygodnia wychodzę z domu 30 min wcześniej z powodu remontu ulicy wrocławskiej w Radwanicach. Do dnia dzisiejszego na tej drodze nie poczyniono żadnych prac. Nie ma równiez nigdzie żadnej informacji kiedy się rozpoczną, bo gmina zapowiedziła remont od 19.10.2015 a mamy 25.10.2015

Brak jakiejkolwiek informacji na temat prac utrudnia życie mieszkańcom. W ten prosty sposób ukradł mi Pan 2.5 godziny spania. Może zamiast czekać na wyniki wyborów weźmie się Pan do roboty.

 

 

Odpowiedź na pytanie:

Szanowny Panie,

 

W odpowiedzi na Pana maila w sprawie terminu remontu drogi krajowej nr 94 w Radwanicach, uprzejmie wyjaśniam, że gmina Siechnice nie jest ani zarządcą, ani inwestorem, a nasza informacja o remoncie przedmiotowej drogi zamieszczona na portalu Gminy Siechnice jest powieleniem informacji zewnętrznej (zarządcy) dla wygody mieszkańców Gminy.

Źródłami informacji są portale zewnętrzne, na których Generalna Dyrekcja Dróg Publicznych i Autostrad, jako zarządca drogi je kolportuje:

http://www.wroclaw.pl/19-pazdziernika-remont-drogi-w-radwanicach

http://www.wroclaw.pl/19-pazdziernika-remont-drogi-w-radwanicach

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/8870515,droga-wroclawolawa-stanie-w-korku-bedzie-ruch-wahadlowy,id,t.html

https://www.gddkia.gov.pl/ajax/zamowieniePubliczneSzczegoly.php?id=21428&lang=pl

http://wroclaw.naszemiasto.pl/tag/remont-drogi-wroclaw-olawa.html

 

Ten sposób informowania mieszkańców naszej Gminy cieszy się dużym zainteresowanie wśród mieszkańców, zwłaszcza, że wiadomości zamieszczane na naszym portalu są wyselekcjonowane do tematów dotyczących naszych miejscowości, co niejako zwalnia użytkowników naszej strony internetowej do poszukiwania interesujących ich tematów w sieci i u źródła.

W tej szczególnej sprawie, z innych źródeł wiadomo nam, że prace przygotowawcze do remontu trwają (sprawy związane z formalnościami, takimi np., jak zatwierdzenie i wyniesienie organizacji ruchu zastępczego na czas wykonywania prac). Do tej pory nigdzie nie uzyskaliśmy informacji, by okres remontu miał się wydłużyć poza 15 listopad 2015 roku.

O postępach remontu i problemach z nim związanych będziemy informowali na naszej stronie internetowej. Najbardziej aktualnych informacji udzieli zaś Panu pełniąca obowiązki rzecznika prasowego GDDKiA we Wrocławiu:

Joanna Borkowska

Stanowisko ds. Komunikacji Społecznej

tel. +48 71 334 73 14

e-mail: j.borkowska@gddkia.gov.pl

Ponadto uprzejmie proszę, aby komunikując się w przyszłości z Urzędem powstrzymał się Pan od sformułowanie dość, ze nie prawdziwych to – przede wszystkim – obraźliwych. Na tak formułowane pytania odpowiedzi nie będę udzielane.

 

Z poważaniem

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg