Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 285
24 / 11 / 2015

Tytuł wiadomości:
objazd głównej drogi przez Radwanice

Treść wiadomości:
Witam Pana,
piszę w imieniu mieszkańców ul. Kościuszki i pobocznych z Radwanic.
W związku z korkami w Radwanicach, samochody zjeżdżają z głównej drogi i robią sobie objazd przez środek Radwanic. Niestety ulica Kościuszki nie ma jeszcze asfaltowej nawierzchni i mamy w domach tumany kurzu. Dodatkowo nie możemy wyjechać rano z pobocznych ulic , bo pędzące obce samochodu (50-80 km na godzinę) uniemożliwiają nam to , nie respektująć reguły prawej ręki. Boimy się wypuszczać dzieci same , bo mogą być potrącone lub zabite przez te samochody.
Czujemy się zagrożeni i prosimy o interwencję ze strony Urzędu, Policji lub Straży Miejskiej- postawienie znaków o ograniczniu szybkości lub patrole i kary pieniężne.
Proszę o pilne rozpatrzenie mojej skargi.

Odpowiedź na pytanie

Szanowna Pani,
Sprawa nie przestrzegania przepisów kodeksu ruchu drogowego zostanie skierowana do Straży Miejskiej w Siechnicach, celem przeprowadzenia kontroli, co do oznakowania Gmina Siechnice w tym roku wykonała projekt docelowej organizacji ruch, który przewiduje wprowadzenie na wszystkich drogach gminnych w Radwanicach strefy ograniczonej prędkości do 30 km/h,  co  powinno wpłynąć  na poprawę bezpieczeństwa w tym rejonie.
Z wyrazami szacunku,
Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg