Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 294
15 / 12 / 2015

Tytuł wiadomości:

DROGA W REMONCIE

 

Treść wiadomości:

Szanowny Panie Burmistrzu,

 

Jako, że nie odpisał Pan na wiadomość mojego męża Michała Ranowicza pozwolę sobie zadań to samo pytanie. Kiedy jest planowane zakończenie remontu drogi ? Dzisiaj od rana trwają dziwne prace, najpierw Panowiie jakieś 2 miesiące temu rozebrali kostkę ( nie wiem w jakim celu), bo wcześniej ją kładli, dzisiaj Panowie tę kostkę samą kostkę kładą od samego rana i jako, że moje okno wychodzi na plac budowy, to miałam okazję obserwować ich pracę. Wnioski ? Przez cały dzień kładli tę kostę i pisząc tę wiadomość jest godzina 17 i jako, że mamy 27.11.15, to o tej godzinie jest już zazwyczaj ciemno. Co robią Panowie ? Kładą tę kostkę nadal mimo ciemności jakie im towarzyszą ipostanowli sobie jakoś pomóc i doświetlić fragment drogi na którą kładą kostę, używli w tym celu bardzo profesjonalnego sprzętu w postaci samochodów osobowych, a właściwie ich świateł. Jak mam być szczera, to obawiam się, czy położona kostka będzie prosta, bo jednak w takich warunkach może być to dość mało profesjonalne. Przy okazji zblokowali wjazd do garażu mieszkańcom, bo przez cały dzień nie zabrali się do tego fagmentu, tylko akurat jak zbliżała się godzina powrotu ludzi do domu. Prawda, że profesjonalne? Już nie wspomnę o tym, że przez "remont" drogi liczba miejsc prakingowych jest znacznie ograniczona, więc mieszkańcy mają prawo czuć zdenerwowanie w obecnie panujących warunkach. Moje pytanie jest takie ile jeszcze będzie trwała naprawa tej drogi i czy Burmistrz nie uważa, że trwa to trochę za długo ?

 

Tytuł wiadomości:

Remont ulicy Piłsudskiego

 

Treść wiadomości:

Witam Panie Burmistrzu,

Mam pytanie odnośnie remontu drogi ul.Piłsudskiego, na kiedy jest planowany koniec prac? Czy jako gospodarz miasta zwrócił Pan uwagę, że przez ostatni okres ok. 10 dni prace stanęły w miejscu ? Zauważyłem, że powstały wykopy na latarnie, jednak nikt nic nie robi, aby one się w tym miejscu pojawiły. Proszę o odpowiedź.

 

Odpowiedź na pytanie:

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do zapytania wysłanego za pomocą formularza internetowego UM Siechnice informuje, że

prace trwające na ulicy Piłsudskiego toczą się zgodnie z przyjętym harmonogramem robót i zostaną ukończone w Grudniu 2015 r.

Z poważaniem

Milan Ušák

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg