Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 7/2017 "ul. Kolejowa Święta Katarzyna"
06 / 02 / 2017

Witam. Po niedawnym pseudo remoncie ulicy Kolejowej nie ma już śladu a wręcz jest gorzej i są większe dziury i koleiny niż przed wyrównaniem przed paroma tygodniami. Rozumiem, że niebawem ma być ta droga remontowana ale takie prowizoryczne wyrównanie jest totalnym marnotrawieniem publicznych pieniędzy. Czy przy przyszłorocznej przebudowie ulicy Kolejowej przewidziany jest również montaż oświetlenia tej ulicy?

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na zapytanie złożone za pomocą formularza internetowego UM w Siechnicach. w sprawie naprawy ul. Kolejowej w miejscowości Święta Katarzyna informuję, że roboty drogowe w zakresie napraw cząstkowych zostały przerwane z uwagi na złe waru8nki atmosferyczne. Przedmiotowe naprawy na w/w ulicy zostaną wznowione wiosną bieżącego roku przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Przebudowa ul. Kolejowej w standardzie pełnego przekroju ulicznego przewidziana jest na lata 2017 – 2019 r. W zakresie przebudowy planowana jest też budowa oświetlenia drogowego. Za powstałe niedogodności uprzejmie przepraszam.

 

Z wyrazami szacunku

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg