Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 17/2017 "Drogi wewnętrzne ul.Ziemska i Graniczna w Siechnicach"
23 / 02 / 2017

witam

Proszę o jakiekolwiek działania na temat dróg osiedlowych  ziemska oraz graniczna  brak swobodnego przejazdu autem czy można z tym cos zrobić zadaje pytanie kolejny raz  i nie mam na to pytanie Żadnej odpowiedzi.

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na Pana  zapytanie złożone za pomocą formularza internetowego UM w Siechnicach  w sprawie spokojnego przejazdu ul. Graniczną  i ul. Ziemską w  miejscowości  Siechnice informuję, że   w  sprawie  ul. Granicznej  otrzymał Pan odpowiedź w dniu 05.01.2017r.  Tak jak wcześniej już Pana informowałem,  jesteśmy w trakcie opracowywania projektu stałej organizacji ruchu dla miasta Siechnice w zakresie oznakowania poziomego i pionowego.

 Projekt będzie uwzględniał  przedmiotowe  ulice.  Ulica Graniczna projektowana jest jako droga jednokierunkowa do ul. Włościańskiej i Mieszczańskiej.. Ruch samochodowy odbywać się  będzie  ul. Graniczną   poprzez  ul. Mieszczańską   i   Włościańską   do  ulicy  Ziemskiej ,a następnie ul. Ziemską do ul. Głównej. Ulica Ziemska pozostaje ulicą dwukierunkową.

 

Z  poważaniem

Lesław Kubik

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg