Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 26/2017 "ul.Nowa i Kolejowa- Św.Katarzyna"
29 / 03 / 2017

Szanowny Panie Burmistrzu,

proszę w trybie pilnym coś zrobić z ul. Nową i Kolejową w Św. Katarzynie. Potworzyły się w nich głębokie wyrwy, które w czasie deszczów przeistaczają się w potężne kałuże (zdjęvcie w załączeniu). Na chwilę obecną ulice te zagrażają życiu i zdrowiu ludzkiemu. Nie wspominając już o wszelkich szkodach finansowych, związanych z uszkodzeniem pojazdów, za które Pan jako zarządca tej drogi będzie odpowidał. Zupełnie pomijam już wątek poroszanie się pieszego, bo grozi to uszczerbkiem na zdrowiu, bądź też w najgorszym razie pomoczeniem i ubłoceniem obuwia. Mamy XXIw...

Tak wiem, są plany remontu (ogłosili Państwo pierwsze przetargi, itd.) w dłużej lub krótszej perspektywie, ale stan tych ulic jest na tyle poważny, że biorąc pod uwagę natężenie ruch na tych drogach, coś prędzej czy później się tam wydarzy.

Dlatego apeluję o natychmiastową reakcję i przywrócenie tych dróg przynajmniej do bezpiecznego stanu. O komforcie poruszania się nie będę tu nawet wspominał.

Proszę się zająć pilnie sprawą, każdy dzień zwłoki może przyjąć bardzo negatywne konsekwencje.

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W  odpowiedzi  na Pana e- maila  z dnia 10 marca 2017r w  spawie  złego stanu technicznego nawierzchni ul. Nowej i ul. Kolejowej  uprzejmie informuję, że w/w ulice zostały zlecone do wykonania naprawy nawierzchni tłuczniowej poprzez  zruszenie, doziarnienie i ponowną profilacją , bez zmiany rzędnych niwelety drogi. Przewidywalny termin  realizacji  naprawy nawierzchni to 30 – 31.03.2017r  przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Za niedogodności związane ze stanem nawierzchni przepraszam.

 

 

Z wyrazami szacunku

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg