Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 27/2017 "Remont ulicy Miedzianej w Radwanicach|"
29 / 03 / 2017

Witam. 

Chciałabym się dowiedzieć, czy jest planowany w roku 2017 remont ulicy Miedzianej w Radwanicach. W związku z robotami drogowymi na ulicach Starowiejskiej i Stawowej cały ruch samochodów ciężarowych odbywał się ulicą Miedzianą.  Czy w związku z tym jest planowany remont bądź przebudowa w/w ulicy?

z poważaniem mieszkanka w/w ulicy

 

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na Pani zapytanie złożone za pomocą formularza internetowego Umw Siechnicach w sprawie złego stanu technicznego nawierzchni drogi gminnej ulicy Miedzianej w miejscowości Radwanice  uprzejmie informuję, że w  planie finansowo rzeczowym na rok 2017 nie została ujęta do realizacji w standardzie jezdni bitumicznej jak również w standardzie pełnego przekroju ulicznego ulica Miedziana. Jednocześnie informuję, że w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2017 – 2027  brak jest zapisów związanych z przebudową przedmiotowej ulicy.

Do chwili wykonania remontu będzie utrzymywana w ramach bieżącego utrzymania dróg w zakresie likwidacji wyboi, ubytków, materiałem kamiennym, profilacji z nadaniem spadków podłużnych i poprzecznych . Przewidywany termin naprawy nawierzchni nawierzchni tłuczniowej to II kwartał bieżącego roku, nawierzchni bitumicznej  to I dekada kwietnia bieżącego roku.

                   Za niedogodności związane ze stanem nawierzchni przepraszam.

 

 

Z wyrazami szacunku

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg