Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 49/2017 "Remont ul.Kościuszki w Radwanicach"
18 / 04 / 2017

Szanowny Panie Burmistrzu,

Proszę o doporecyzowanie czy w związku z prowadzonym remontem ul.Kościuszki w Radwanicach wyremontowane będą również ulice boczne (Dunikowskiego i Pułaskiego) oraz ulica Łąkowa która łaczy się z dorgą 94?

 

 Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na zapytanie wysłane za pomocą formularza internetowego Urzędu Miejskiego w Siechnicach dotyczące ulic: Dunikowskiego, Pułaskiego i Łąkowej w Radwanicach informuję, że w budżecie Gminy Siechnice na rok 2017 zostało ujęte wykonanie ulic Dunikowskiego, Pułaskiego i Władysława Broniewskiego. W tegorocznym budżecie Gminy nie zabezpieczono środków finansowych na realizację inwestycji polegającej na przebudowie ulicy Łąkowej a plany inwestycyjne nie zakładają jej realizacji w latach 2018-2020.

Na ulicach Dunikowskiego i Pułaskiego zostaną wykonane ciągi pieszo – jezdne o nawierzchni z kostki brukowej betonowej, pobocza z kruszywa, remont kanalizacji deszczowej oraz budowę kanałów teletechnicznych. Ulica Władysława Broniewskiego zostanie przebudowana, zakres prac obejmować będzie: wykonanie jezdni i obustronnych chodników z kostki brukowej betonowej, budowę kanalizacji deszczowej i kanałów teletechnicznych oraz przebudowę oświetlenia.

Przygotowanie wniosku o wszczęcie postępowania przetargowego mającego na celu wyłonienie wykonawcy przedmiotowych robót rozpocznie się po uzyskaniu przez Gminę Siechnice dokumentacji projektowej dla przedmiotowych ulic. Planowany termin realizacji robót budowlanych na ww. ulicach to druga połowa bieżącego roku.

Z poważaniem

Milan Ušák

 

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg