Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 57/2017 "ul.kolejowa,ul. Prosta - Św.Katarzyna"
25 / 04 / 2017

Dzień dobry. Jestem nowym mieszkańcem w Św. Katarzynie. Stan drogi ulicy Kolejowej (zwłaszcza przy samym PKP) jest w stanie katastrofalnym... ubytki albo może wyrwy są tak duże, że nie ma możliwości ich ominąc. Reszta część drogi jest tragiczna ale da się przejechać, aż do ul. Prostej gdzie dziur jest tak dużo, że chyba łatwiej będzie wyrównać teren z dziurami niż łatać te dziury... Nie jestem wskazać miejsca gdzie można spotkać taki zły stan "drogi". Zapraszam Pana na przejażdżkę po tych terenach i samemu zobaczyć stan dróg. Dodatkowo warto zapytać mieszkaców co ich wkurza - na 99% będzie ta załasona droga. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd!

 

 Odpowiedź na pytanie:

 

W  odpowiedzi  na  zapytanie złożone za pomocą formularza internetowego UM w Siechnicach w  sprawie  stanu technicznego  ul. Kolejowej  informuję,  że na przedmiotowej ulicy o nawierzchni tłuczniowej  jest obecnie wykonywany remont  w zakresie likwidacji wyboi, ubytków, poprzez  wzruszenie istniejącego materiału, doziarnienie, profilację z nadaniem odpowiednich spadków podłużnych, poprzecznych bez zmiany rzędnych niwelety drogi. Remont na odcinku  drogi o nawierzchni  brukowej został zlecony do realizacji. Przewidywany termin wykonania remontu to pierwsza dekada miesiąca maja bieżącego roku.

Ponadto informuję, że przebudowa w standardzie pełnego przekroju ulicznego ulicy Kolejowej rozpocznie się w bieżącym roku, a zakończy się w 2019 roku. Za niedogodności związane ze stanem nawierzchni przepraszam.

 

 

Z poważaniem

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg