Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 71/2017 "Dotyczy: wniosku w sprawie interwencji na niedokończonej i niezabezpieczonej budowie w Iwinach, gmina Siechnice"
21 / 06 / 2017

Witam

Pisze z Osiedla Rodzinnego z Iwin przy ulicy Sw.Rity , pomiedzy osiedlami jest teren gdzie jeden z developerow zbankrutowal i niedkonczyl budowy ,podejrzewam ze jest teraz wlasnoscia Syndyku . Teren ten nie jest w zaden sposob zabezpieczony , ogrodzenia sa w oplakanym stanie albo ich czesciowo nie ma .Problem nasz jest taki ze z braku placu zbaw coraz wiecej dzieci i mlodziezy zaczyna tam spedzac wolny czas i prowadzac rozne zabawy. Pozostalosci po rusztowaniach stare nie dokonczone stropy wystyjace druty stare belki sa naprawde zagrozeniem zycia i jest to kwestia czasu jezeli chodzi o jakis tragiczny wypadek. Moja prosba o interwencje gminy w tym problemie , nie mam pojecia jak kontaktowac sie i zlokalizowac kto jest Syndykiem Masy upadlosciowej.

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na Pana zapytanie złożone za pomocą formularza internetowego UM Siechnice dotyczącego interwencji na niedokończonej i niezabezpieczonej budowie na działce nr 452/3 położonej w Iwinach, uprzejmie informuję, że gmina nie posiada kompetencji w ww. zakresie. Zgodnie z 65 § 1 ustawy z dnia 14 czerwca 1960r.- Kodeks postępowania administracyjnego Pana pismo zostało przekazane Powiatowemu Inspektorowi Nadzoru Budowlanego w Powiecie Wrocławskim, zgodnie z właściwością celem przeprowadzenia interwencji w powyższej sprawie.

 

Z  poważaniem

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg