Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 85/2017 "Groblice ul. Polna od strony Kotowic"
22 / 06 / 2017

1. Kiedy zostanie chociaż wyrównana jedyna droga dojazdowa do osiedla przy ul. Polnej 28 w Groblicach po której jeżdżą samachody i chodzą piesi - według ostatnich informacji miało to się zadziać jak tylko się ociepli na początku wiosny, mamy zaraz czerwiec i po ostatnich wiosennych deszczach jest nie do użytku?

2. Czy jest planowana taka inwestycja jak asfaltowa droga na Polnej w Groblicach ? Siechnice tak pięknie się rozbudowują - nowa kolejna szkoła, plan nowej przychodni pomimo istnienia dwóch w pobliżu ( Święta Katarzyna i Siechnice) , a my mieszkańcy Groblic nie mamy nadal od 6 lat podstawowej infrastruktury czyli drogi i kanalizacji - płacąc również podatki?

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na zapytanie wysłane za pomocą formularza internetowego Urzędu Miejskiego w Siechnicach z dnia 15 maja 2017r. w sprawie stanu technicznego drogi gminnej ul. Polnej w miejscowości Groblice uprzejmie informuję, że:

 

W Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2017 – 2027 nie jest przewidziane wykonanie przebudowy lub budowa ulicy Polnej w standardzie pełnego przekroju ulicznego lub w standardzie jezdni bitumicznej. Przedmiotowa ulica została przyjęta do realizacji  w Strategii Rozwoju Gminy  Siechnice 2030+ w pełnym przekroju ulicznym.

 

Ulica Polna do chwili wykonania remontu będzie utrzymywana w ramach bieżącego   utrzymania dróg w zakresie likwidacji wyboi, ubytków materiałem kamiennym o frakcji 4/31,5 mm, wykonaniem  profilacji z nadaniem  spadków  podłużnych i poprzecznych.

Przewidywany  termin  naprawy to II dekada miesiąca czerwca bieżącego roku.

Za niedogodności związane ze stanem nawierzchni przepraszam.

 

Z  poważaniem

Milan Ušák

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg