Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 88/2017 "ul. Nowa, Święta Katarzyna"
22 / 06 / 2017

O ile mi wiadomo 05.05.2017 był na opracowanie dokumentacji projektowej na remontu ul Nowej w Świętej Katarzynie. W ziwiązku z tym chciałbym podpytać od kilka rzeczy.

1. Jaki jest status ww projektu

2. Na kiedy jest planowane rozpoczęcie przetargu na remont ul Nowej

3. Na kiedy jest planowane zakończenie remontu ul Nowej

4. Czy w ramach remontu planowane jest w uzgodnieniu z dostawcami mediów położenie dodatkowej infrastruktury pod drogą. Wodę i ścieki już sobie doprowadziliśmy do naszych domów ale skoro ma być tam asfalt to myślę że warto pociągnąć te nitki dalej, co najmniej na długość planowanej nawierzchni? Podobnie ma się to z położeniem kabli telefonicznych, elektrycznych, internetowych, światłowodowych itd. itp. Strzelam że kolejny remont ulicy Nowej odbędzie się za 20-40 lat więc myślę że warto by położyć te kable teraz bądź umieścić pod drogą odpowiednie rury którymi kable mogłyby być w przyszłości niskim kosztem przeciągnięte tak by nie trzeba było niszczyć drogi.

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na zapytanie wysłane za pomocą formularza internetowego Urzędu Miejskiego w Siechnicach z dnia 30.05.2017 w sprawie ul.Nowej w Świętej Katarzynie odpowiadam na zadane pytania  :

1. Prace projektowe zostały zakończone, dokumentacja projektowa zostałam odebrana .

2. Obecnie trwają prace nad przygotowaniem dokumentacji przetargowej. Ogłoszenie przetargu planowane jest na przełomie czerwca i lipca 2017.

3. Zakładam zakończenie wykonanie zadania w miesiącu wrześniu 2017.

4. Projekt nie zakłada ingerencji w infrastrukturę i poszczególne sieci.

5. Dokumentacja projektowa przewiduje nową nawierzchnię i utwardzenie poboczy. Teren pozostawiony od planowanej do ułożenia nawierzchni do końca pasa drogowego pozwoli na rozwijanie sieci bez ingerencji w nawierzchnię.

 

Z  poważaniem

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg