Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 87/2017 "Plany inwestycyjne drogowe – utwardzenia dróg /Szostakowice ul. Różana"
22 / 06 / 2017

Pytanie 1

Jak wygląda plan i harmonogram dotyczący wykonania utwardzeń dróg gminnych na lata 2017 / 2018 / 2019.

Pytanie 2

Na kiedy jest przewidziane utwardzenie drogi gminnej w miejscowości Szostakowice przy ul. Różanej  

 

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na zapytanie wysłane za pomocą formularza internetowego Urzędu Miejskiego w Siechnicach z dnia 28.05.2017 – dotyczące Plany Inwestycyjne drogowe- utwardzenie dróg (Szostakowice ul.Różana ) - odpowiadam na zadane pytanie :

 

1. Utwardzenie dróg gminnych wykonywane jest w ramach bieżącego utrzymania dróg i nie jest klasyfikowane jako zadanie inwestycyjne. Prace w tym zakresie prowadzone są równolegle na terenie całej Gminy. Ze względu na dynamiczny rozwój Gminy i stale wzrastającą powierzchnię obszarów zabudowanych, a co za tym idzie powstawanie nowych ulic, czas oczekiwania na ich utwardzenie jest wydłużony. Dokonując utwardzenia poszczególnych dróg pod uwagę brane są takie czynniki jak czas oczekiwania, znaczenie drogi w lokalnej sieci, ilość gospodarstw domowych położonych wzdłuż drogi, warunki gruntowe i wodne itp. na tej podstawie powstaje w danym roku budżetowym lista ulic do wykonania.

 

2. Informuję, że utwardzenie ul. Różanej w Szostakowicach planowane jest na III kwartał 2017. Jego realizacja uzależniona będzie od stanu środków finansowych jakie w III kwartale pozostaną w budżecie na ten cel.

 

Z  poważaniem

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg