Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 127/2017 "Iwiny-asfaltowe ulice wraz z oświetleniem"
27 / 07 / 2017

Jestem zainteresowany zakupem działki budowlanej w Iwinach. Czy mógłby Pan powiedzieć jakie są plany dotyczące wykonania dróg i oświetlenia przy ulicy Bukszpanowej i Polnej? Czy planuje się jakiekolwiek działania w kierunku poprawienia infrastruktury także na innych ulicach Iwin?

 

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na zapytanie wysłane za pomocą formularza internetowego Urzędu Miejskiego w Siechnicach informuję, że w zakresie wykonania ul. Polnej w Iwinach został wyłoniony wykonawca dokumentacji projektowej. Obecnie trwają prace projektowe, które przewidują przebudowę jezdni, budowę chodnika, wykonanie oświetlenia, kanalizacji deszczowej i kanałów technologicznych. Założenia do dokumentacji dostępne są na stronie http://bip.siechnice.dolnyslask.pl/dokument,iddok,5133,idmp,35,r,r.

 W zakresie wykonania ul. Bukszpanowej informuję, że zarówno w Budżecie Gminy Siechnice na 2017 r., jak również w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2017-2021 nie zaplanowano wykonania tej ulicy.

Gmina Siechnice zgodnie z zapisami Budżetu oraz Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2017-2021 planuje w Iwinach wykonać ul. Miodową, ul. Słoneczną, ul. Polną oraz łącznik     ul. Św. Judy z ul. Graniczną, natomiast na ul. Pogodnej i ul. Wiosennej oświetlenie uliczne.

 Jednocześnie informujemy, że w ramach bieżącego utrzymania będą wykonywane prace polegające na okresowym równaniu i doziarnianiu istniejącej nawierzchni jezdni.

 

 

Z poważaniem

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg