Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 165/2017 "Siechnice ul. Fieldorfa"
24 / 10 / 2017

Proszę o informację co z ulicą Fieldorfa w Siechnicach? Pierw były informację że drogę wraz z miejscami ma wykonać deweloper ARBET do końca roku 2017. Potem były informację z gminą wstrzymuje pracę nie oddając projektu / nie dając zgody na projekt...

 

Jaka jest obecna sytuacja? Kiedy droga ma być zrobiona? I przez kogo?

 

W odpowiedzi na Pana zgłoszenie z dnia 30 września 2017 r. wysłane drogą elektroniczną za pomocą formularza kontaktowego informuję, że budowa ul. Fieldorfa w Siechnicach została podzielona na dwa etapy. Etap pierwszy obejmuje odcinek od skrzyżowania z ul. Zacisze do skrzyżowania z ul. Jana Pawła II oraz etap drugi obejmuje odcinek od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II do skrzyżowania z ul. Piłsudskiego. Etap pierwszy zostanie wykonany na podstawie porozumienia przez Firmę Arbet Sp. z o.o. Sp. k., natomiast etap drugi przez Gminę Siechnice.  Obydwa etapy planowane są do realizacji   w 2018r.

 

Trwające obecnie projektowe, zaplanowane były do realizacji w 2017r. Przedłużyły się jednak z uwagi na konieczność przejęcia działek pod parkingi i chodnik, które na dzień dzisiejszy nie są zlokalizowane na działkach stanowiących własność Gminy Siechnice.

 

Z poważaniem

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg