Gmina Siechnice

Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
OFERTA INWESTYCYJNA Z TERENU GMINY: URZĘDU MIEJSKIEGO ORAZ OSÓB PRYWATNYCH NA PORTALU www.get-to-the.pl
19 / 05 / 2020

Od 2017 roku Gmina Siechnice bierze udział w projekcie organizowanym przez Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA pn. "Promocja wybranych gmin WrOF w kraju i za granicą jako obszaru atrakcyjnego pod względem gospodarczym i inwestycyjnym”.

 

 

Celem głównym projektu jest:

 

Poprawa rozpoznawalności i wizerunku wybranych gmin WrOF jako miejsca o wysokiej atrakcyjności gospodarczej i inwestycyjnej na szczeblu krajowym i międzynarodowym oraz wsparcie procesu inwestycyjnego w regionie.

 

Cel ten jest realizowany przez następujące cele szczegółowe:

 

 Opracowanie i wdrożenie planu promocji gospodarczej i inwestycyjnej WrOF.

 

Wsparcie procesu inwestycyjnego w regionie poprzez stworzenie i uruchomienie zintegrowanego systemu informacji gospodarczej dotyczącej WrOF.

 

Rozpowszechnienie informacji o WrOF oraz ważnych wydarzeniach i strefach aktywności gospodarczej w regionie.

 

Projekt jest realizowany we współpracy z Jednostkami Samorządu Terytorialnego, które są podmiotami biorącymi udział w projekcie. Działania promocyjne dotyczą 9 Gmin Wrocławskiego Obszaru Funkcjonalnego (Siechnice, Czernica, Długołęka, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Miękinia, Oborniki Śląskie, Oleśnica i Wisznia Mała).

 

Baza ofert inwestycyjnych Gminy Siechnice (również w języku angielskim i niemieckim) powiązana z multimedialną mapą znajduje się na stronie http://get-to-the.pl/

gmina siechnice oferta inwestycyjna

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się