Gmina Siechnice

Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Zapytaj Burmistrza Siechnic Milana Ušáka
26 / 09 / 2018 Concept INTERMEDIA

Burmistrz Siechnic Milan Ušák

Odpowiedzi na pytania z lat 2011-2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Korzystając z tego formularza:
- tj. wysyłając swoje dane i informacje oświadcza Pan/Pani, że zgadza się na przetwarzanie danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Urząd Miejski w Siechnicach (ul. Jana Pawła II 12, 55-011 Siechnice),

- oświadcza Pan/Pani, że znana jest Pani/Panu treść klauzuli informacyjnej Administratora Danych Osobowych.

 

 

 

W celu sprawdzenia czy odpowiedź na Państwa pytanie została już udzielona, prosimy o skorzystanie z wyszukiwarki odpowiedzi zamieszczonej poniżej poprzez wpisanie swojego imienia, nazwiska lub fragmentu pytania.


Pytania posegregowane według daty odpowiedzi (a nie po dacie zadania pytania, jak w module poniżej) znajdują się tutaj...

 

Informuję uprzejmie, że jestem również do Państwa dyspozycji w każdą środę w siedzibie Urzędu Miejskiego (ul.Jana Pawła II 12, 55-011 Siechnice) w godzinach od 15.30 do 17.00.


Burmistrz Siechnic

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytania i odpowiedzi (566)
Zadaj pytanie
Podpis autora pytania (widoczny dla internautów).
Adres email do kontaktu z autorem (nie będzie widoczny dla internautów).
Treść pytania.
Lista komentarzy
09 / 05 / 2019 Dariusz Legut
Dzień dobry Panie Burmistrzu. Tą drogą przesyłam link do "reportażu" z Uroczystych obchodów 3 maja 2019. Pozdrawiam Darusz Legut ( OSP Sulimów ) https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DZGmeljRqxhY%26fbclid%3DIwAR0XyDdJQIbbk_vmM7xuKXTpwuBAbgjboQACWbkOKHNa2f7bzKjqkp85Ac4&h=AT1RSymg0bWSNCzoN__pb54ZV9Q5M-tqqh-VmQxeFhD9FKQk4JseHn19E7Ht9qNpEKiuNduULXO76t6Dkyq7nLnd_hGFPnyVkl1AlSi0CT8h5wc5rccRYcLx2C-VfaRjMSJC
17 / 05 / 2019 Burmistrz Siechnic Milan Ušák
Dzień Dobry. Dziękuję za przygotowanie i przesłanie ciekawego filmu, a także udział Druhów z OSP Sulimów w uroczystościach. Pozdrawiam serdecznie.
23 / 04 / 2019 Adam Chmiel
Dzień dobry, proszę o informację kiedy można się spodziewać poprawy nawierzchni ulicy Jagodowej w Smardzowie i czy będzie wykonany odbiór prac na miejscu przez merytorycznego pracownika Gminy w zakresie realizacji zapisanych w zleceniu parametrów w szczególności wykonania odpowiednich spadków poprzeczych ulicy? Z poważaniem Adam Chmiel
21 / 05 / 2019 Burmistrz Siechnic Milan Ušák
W odpowiedzi na pytanie z formularza „Zapytaj Burmistrza” przesłane w dniu 23 kwietnia 2019 r. uprzejmie informuję, że nawierzchnia ulicy Jagodowej w miejscowości Smardzów zostanie zlecona do wykonania naprawy w zakresie likwidacji dziur, wyboi materiałem kamiennym o frakcji 4/31,5 mm, z przeprofilowaniem i nadaniem spadku poprzecznego w jednym kierunku do pola. Prace zostaną wykonane po podpisaniu umowy na realizację w/w napraw cząstkowych przez nowego Wykonawcę. Informuję ponadto, że do odbioru robót powoływana jest Komisja Odbiorowa w skład której wchodzi sołtys Smardzowa lub w jego zastępstwie wskazany przedstawiciel Rady Sołeckiej.
22 / 04 / 2019 Bartłomiej Urysz
Dzień dobry, Panie Burmistrzu zwracam się do Pana w sprawie braku oznakowania wyjazdu z osiedla Rafina przy ulicy Chabrowej w Iwinach. Droga wewnątrz osiedla nie jest drogą publiczną jednak z braku oznakowania jest traktowane przez kierowców jak skrzyżowanie dróg równorzędnych co prowadzi do niebezpiecznych sytuacji. W sierpniu zeszłego roku pisałem do UM Siechnice w tej sprawie, otrzymałem informację, że pomimo faktu wygaśnięcia decyzji o lokalizacji zjazdu z drogi dla w/w lokalizacji i potwierdzenia faktu braku wymaganego oznakowania nic nie da się zrobić dla poprawy bezpieczeństwa. Chciałbym prosić o bezpośrednią interwencję w tej sprawie tak aby wyjazd z osiedla był poprawnie oznakowany.
21 / 05 / 2019 Burmistrz Siechnic Milan Ušák
W odpowiedzi na Pana pytanie z formularza „Zapytaj Burmistrza” z dnia 22 kwietnia 2019 r. w sprawie oznakowania drogi wewnętrznej, działka nr 95/21 stanowiącej dojazd i wyjazd z osiedla mieszkaniowego „Nowe Iwiny” informuję, że przedmiotowa droga jest wewnętrzną wybudowaną przez „Rafin Deweloper”, a wykonanie oznakowania przedmiotowej drogi należy do obecnych właścicieli terenu osiedla. Informuję, że deweloper nie uzgodnił projektu docelowej organizacji ruchu dla drogi. Do chwili wykonania i uzgodnienia projektu docelowej organizacji ruchu dla drogi wewnętrznej skrzyżowanie ulicy Chabrowej i drogi wewnętrznej należy traktować jako skrzyżowanie równorzędne z uwagi na zachowanie bezpieczeństwa. Nadmieniam, iż Gmina zleciła wykonanie docelowej organizacji ruchu dla całego obszaru ulicy Polnej i Ulicy Chabrowej w Iwinach. Wyniesienie w terenie przedmiotowej organizacji nastąpi po wykonaniu przebudowy w/w ulic i uzyskaniu stosownych zatwierdzeń u zarządzającego ruchem tj. Starosty Wrocławskiego. Gmina wystąpi do właścicieli terenu z wnioskiem o uzupełnienie organizacji ruchu.
19 / 04 / 2019 Kazimiera Majewska
Panie Burmistrzu zapraszamy na ul. Piastowską do Radwanic. Dobry Gospodarz jest tam gdzie jego mieszkańcy. Niech Pan zobaczy jak mieszkamy, poczuje czym oddychamy – tumany kurzu. Czy to jest zdrowe powietrze? Gdzie w tych wszystkich propagowanych przez Pana inwestycjach jest remont naszej drogi na który czekamy od ponad 40 lat. Jest XXI wiek a my chodzimy po błocie albo zmagamy się wszędobylskim kurzem unoszącym się z drogi polnej, która nazwana jest ulicą Piastowską. Gdzie jest ochrona zdrowia, skazuje nas Pan na choroby. Przytaczanie ciągłe argumentu nieuregulowania własności w działkach drogi jest sprawą urzędniczą i dawno powinno być załatwione. Jak długo jeszcze mamy czekać!!! Z poważaniem KM
21 / 05 / 2019 Burmistrz Siechnic Milan Ušák
W odpowiedzi na zapytanie wysłane za pomocą formularza internetowego Urzędu Miejskiego w Siechnicach, dotyczące remontu ulicy Piastowskiej w Radwanicach informuję, że w budżecie na rok 2019 zaplanowane są środki na opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy i przebudowy ul. Piastowskiej w Radwanicach. Zgodnie z zatwierdzonym planem postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, dostępnym pod adresem http://bip.siechnice.dolnyslask.pl/dokument,iddok,9666,idmp,222,r,r, zamówienie powinno zostać udzielone w II kwartale 2019 roku. Natomiast w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Siechnice do roku 2021 przewiduje się budowę przedmiotowej drogi. Jednocześnie pragnę zapewnić, że do czasu realizacji przebudowy ul. Piastowskiej w Radwanicach, w celu utrzymania stałej przejezdności, będą wykonywane prace utrzymaniowe polegające na okresowym równaniu i doziarnianiu istniejącej nawierzchni.
09 / 04 / 2019 Ilona
Dzień dobry. Proszę o zwrócenie uwagi na stan czystości flag wywieszonych przed urzędem. Nie świadczy to dobrze o pracownikach urzędu. Jako mieszkanka naszego miasta jest mi wstyd za to.
07 / 05 / 2019 Burmistrz Siechnic Milan Ušák
Dziękuję bardzo za zgłoszenie. Flagi zostały wymienione.
1 2 3 4 5
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg
baner-rekrutacja.jpg