Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 5
22 / 12 / 2011

Pytanie:
Chciałbym się dowiedzieć czy planowane jest wykonanie dróg dojazdowych do świetlicy wiejskiej i do przedszkola (ul. Miodowa i Słoneczna)? Czy planowana jest budowa utwardzonej ulicy Pogodnej. Czy planowane jest wykonanie oświetlenia na ww. ulicach? Pytam bo zastanawiam się czy ktoś pomyślał o tym, że jak mamy już świetlicę wiejską to warto byłoby pomyśleć o oświetleniu i utwardzeniu drogi tak by dzieci i młodzież mogła bezpiecznie do niej dojść. Biorąc pod uwagę, że świetlica czynna jest tylko od 16-20 a właśnie w tych godzinach aktualnie panują tu kompletne ciemności to wydaje mi się, że nie do końca zostało tu wszystko zrobione jak należałoby. (pytanie zadał G.D.)

Odpowiedź:
Szanowny Panie,
Oświetlenie ul. Miodowej miało być wykonane do końca tego roku. Nie zdążyliśmy z dwóch powodów: przedłużających się uzgodnień w gazowni i konieczności unieważnienia pierwszego przetargu. Drugi przetarg jest już ogłoszony.
Spodziewam się wykonania inwestycji do kwietnia 2012 r. Bieżące naprawy nawierzchni ul. Miodowej i utwardzenie ul. Pogodnej planuję na 2012 r. Natomiast budowa ulic z docelową nawierzchnią i chodnikami na razie nie jest planowana.

Milan Ušák
Burmistrz Siechnic

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się