Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 15
17 / 01 / 2012

Pytanie:

Witam, Jestem osoba zainteresowana inwestycja dpi malachit przy ul. Jarzebinowej. Co Pan moze powiedziec o tym deweloperze? Wiem ze wykonuje inne prace dla gminy. Korzystajac z okazji na zdjeciach satelitarnych o zachodniej i poludniowej strony dzialki dpi malachit widoczny jest "rów"- chcialbym uzyskac informacje co to jest za "rów" co w nim plynie? Czy "zle pachnie"? (pytanie zadał A.P.)

Odpowiedź:

Szanowny Panie,

Uprzejmie informuję, że nie mam zastrzeżeń co do prac wykonywanych przez DPI Malachit na rzecz Gminy. Jeżeli chodzi o działalność deweloperską firmy, proponuję zapoznać się z jej dotychczasowymi inwestycjami na terenie gminy Długołęka.

Rów o którym Pan wspomniał zbiera wody opadowe (nie są do niego wrzucane ścieki komunalne). Utrzymaniem rowu zajmuje się Gmina. W związku z realizacją osiedla, w najbliższych dwóch latach muszę zarezerwować środki na urządzenie (mam nadzieję, że wspólnie z deweloperem) ciągu pieszo-rowerowego, który zgodnie z zapisami miejscowego planu jest przewidziany wzdłuż tego rowu. Jak na razie jestem po wstępnej rozmowie w tej sprawie. Wydaje się, że współpraca zapowiada się dobrze.

Milan Ušák
Burmistrz Siechnic

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się