Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie 19
17 / 02 / 2012 Mariusz Różnowicz

Pytanie:

Dlaczego Pańscy urzędnicy nadal traktują petentów jak zło konieczne? 21 września 2011 roku wysłałem e-mail na adres bborkowska@ugsiechnice.pl z pytaniem o możliwość zakupu nieruchomości produkcyjnej na terenie gminy . Od wielu lat prowadzę produkcje w Radwanicach i wiele lat odprowadzam podatki z tego tytułu . Tym bardziej jestem zdziwiony ignorancją urzędnika, że nie zadał sobie nawet trudu aby odpowiedzieć cokolwiek . Moje podatki a ich wynagrodzenie to ściśle powiązane tematy . Pozdrawiam i oczekuję odpowiedzi mimo wszystko

Ryszard Potoczny


Odpowiedź:

Szanowny Panie,

Odpowiedzi na wnioski pisane drogą mailową udzielane są na bieżąco i nie są traktowane inaczej niż te wysyłane drogą tradycyjną. Odpowiedzi na pytania zadawane za pomocą poczty elektronicznej są udzielane zazwyczaj szybciej niż odpowiedzi na pisma skierowane drogą tradycyjną. Niestety wiadomości nie trafiają czasami na skrzynki podawcze lecz są odrzucane jako spam.

W chwili obecnej gmina Siechnice jest w trakcie przygotowania do sprzedaży ( w trakcie przygotowywania wyceny ) nieruchomości niezabudowanych położonych w Siechnicach przeznaczonych pod produkcję.

Milan Ušák
Burmistrz Siechnic

 

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg