Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedż na pytanie nr 31
08 / 03 / 2012

Pytanie:
Witam, chciałbym dowiedzieć się czy został rozstrzygnięty konkurs na logo gminy? (pytanie zadał M.L.)

Odpowiedź:

Szanowny Panie,


Zgodnie z zapisami regulaminu konkursu graficznego na nowe logo gminy Siechnice, wyniki konkursu zostały opublikowane w terminie tj. 24 lutego 2012 roku.
Niestety po dwudniowych obradach Komisji Konkursowej spośród nadesłanych prac nie udało się wybrać zwycięskiego logo. Prace nie spełniły w ocenie Komisji  wymogów regulaminu. Wiele Z nadesłanych prac zawierało natomiast interesujące rozwiązania graficzne i pomysły na poszczególne elementy logo nie stanowiąc jednakże całości, która mogłaby być wybrana jako logo gminy lub wyróżniona. Dużo prac pod względem graficznym i edytorskim reprezentowało oczekiwany wysoki poziom, jednak – co należy podkreślić – wymóg taki był jednym z koniecznych do spełnienia i nie był wystarczających dla uzyskania nagrody lub wyróżnienia. Brakowało jednak prac, które nawiązywałyby w sposób czytelny do naszej gminy.
W związku z tym  zdecydowałem o ogłoszeniu konkursu po raz drugi. Do końca marca czekamy na prace, które jednoznacznie będą kojarzyć się z gminą Siechnice. Oddawać jej różnorodność pod względem kierunków rozwoju oraz nawiązywać do charakterystycznych elementów krajobrazowych lub kulturowych.

Milan Ušák
Burmistrz Siechnic

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się