Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 61
19 / 06 / 2012

 

Pytanie:

Witam, Bardzo proszę o informację, czy w najbliższym czasie planowany jest remont ulicy Lipowej w Zacharzycach. Droga ta łączy Zacharzyce z Wrocławiem. Niestety stan tej drogi jest fatalny, ponieważ droga ta nie posiada równego pobocza a obecna tam kostka jest bardzo wyboista. Droga ta jest bardzo wąska i niestety bardzo utrudnia jazdę poruszającym się po tej drodze kierowcom.A.M.

 

Odpowiedź:

Szanowna Pani,

W odpowiedzi na pytanie dotyczące planowanego remontu ulicy Lipowej w miejscowości Zacharzyce, informuję, iż Gmina Siechnice przewiduje w swoich planach rozpoczęcie wspomnianej inwestycji w okresie 2012 – 2013 roku. W tej sprawie odbyło się spotkanie w Departamencie Nieruchomości i Eksploatacji Urzędu Miejskiego Wrocławia przy udziale Burmistrza Siechnic. 

Obecnie przygotowywane jest zlecenie na wykonanie koncepcji przebudowy ul. Lipowej w Zacharzycach, co pozwoli na rozpoczęcie prac remontowych.  

Jednocześnie pragnę zapewnić Panią, iż podejmuję wszelkie działania zmierzające do poprawy warunków bezpieczeństwa na wspomnianej ulicy. Ponadto, informuję, iż pracownicy Urzędu Miejskiego w Siechnicach pozostają w stałym kontakcie z Sołtysem Zacharzyc, informując Go o postępach w przedmiotowej sprawie. 

Milan Ušák
Burmistrz Siechnic

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się