Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner---turystyczne-top-15.jpg
baner-oferty-pracy.jpg
Aktualności
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
Gminny Program Rewitalizacji (WYRAŹ SWOJE ZADANIE)
06 / 05 / 2016 Mariusz Różnowicz 4084

W związku z przystąpieniem do sporządzenia Gminnego Programu Rewitalizacji pragniemy poznać Państwa opinię na temat rewitalizacji terenów Gminy Siechnice poprzez wypełnienie ankiety przygotowanej przez Wykonawcę opracowania.

 

Dane uzyskane dzięki Państwa informacjom umożliwią opracowanie rzetelnego programu rewitalizacji i pozwolą na podjęcie niezbędnych działań przez gminę i jej partnerów, m.in. polegające na pozyskaniu funduszy zewnętrznych na realizację projektów. Celem rewitalizacji jest poprawa zdegradowanych obszarów gminy powiązana z ich aktywizacją społeczną. Badanie jest anonimowe, a wyniki posłużą jedynie do opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji.

 

Rewitalizacja - działanie skupione na zdegradowanym obiekcie, którego celem jest znalezienie dla niego nowego zastosowania i doprowadzenie do stanu, w którym obiekt lub obszar staje się wartościowy i funkcjonalny. Rewitalizacja dotyczy nie tylko infrastruktury, ale przede wszystkim stworzenia odpowiednich warunków do poprawy warunków życia społeczności lokalnej, znajdującej się na rewitalizowanym obszarze.

 

Link do ankiety: http://platform-drb.com/CATI/index.php/383579/lang-pl

 

Z góry dziękujemy za wypełnienie ankiety!

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg