Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Odpowiedź na pytanie nr 113
08 / 02 / 2013

Pytanie:            

Panie Burmistrzu, proszę o rozpatrzenie możliwości wydłużenia linii 110 w taki sposób, aby jechała przez Iwiny i zawracała przy ulicy Boiskowej lub Polnej. W obecnym stanie autobus obsługuje w sposób sensowny jedynie mieszkańców okolicy Kościuszki a zakładam iż celem gminy nie jest różnicowanie mieszkańców na lepszych i gorszych, którzy mieszkają prz uklicy Polnej i bocznych. Jest to raptem 1 km więcej do pokonania przez autobus co przy kilku kursach dziennie nie wydaje się być znaczącą kwotą. Zaznaczam iż mieszkańcy ulicy Polnej nie mają żadnej komunikacji, nawet pks. Ł.Ł.


Odpowiedź:

Szanowny Panie,

W odpowiedzi na pytanie dotyczące zmiany na trasie linii 110, informuję, iż jest to linia miejska, która funkcjonuje na terenie Gminy Siechnice, ale to władze Miasta Wrocławia zarządzają funkcjonowaniem wspomnianej linii.
Odnosząc się jednak do zmiany trasy autobusu linii 110, informuję, iż z informacji uzyskanych z Wydziału Transportu Urzędu Miejskiego Wrocławia wynika, że opisywana przez Pana propozycja rozwiązania nie jest możliwa do zrealizowania, gdyż parametry techniczne ulic Polnej i Boiskowej, tj. mała szerokość jezdni, uniemożliwiają wprowadzenie tam autobusów linii 110.

Milan Ušák
Burmistrz Siechnic

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się