Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 77/2017 "Lustro przy ulicy Staszica oraz Szkole Podstawowej"
22 / 06 / 2017

Chciałam prosić o postawienie lustra przy wyjeździe z osiedla przy ulicy Staszica 6 i 8. Wyjazd ten stał się bardzo niebezpieczny od kiedy powstał parking przy główniej ulicy. Wyjeżdżając z drogi osiedlowej nic nie widać, a samochody jeżdżą tam bardzo szybko  pomimo ograniczenia prędkości do 40 km/h. Każdy wyjazd jest wyjazdem „na czuja”. Przypuszczam że koszt takiego lustra nie jest duży w stosunku do tragedii która może się wydarzyć.

Chciałam dodać, że takie lustro przydałoby się również przy Szkole Podstawowej  (ulica Szkolna)– tam wyjazd z parkingu jest równie bardzo niebezpieczny.

 

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na zapytanie wysłane za pomocą formularza internetowego Urzędu Miejskiego w Siechnicach w sprawie montażu lustra drogowego w ciągu drogi gminnej ul. Staszica przy wyjeździe z drogi wewnętrznej posesja nr 6 i 8 informuję, że w docelowej organizacji na wyniesienie oznakowania pionowego dla ulicy Staszica przedmiotowe lustro zostało ujęte do realizacji.

W chwili obecnej jesteśmy w trakcie zatwierdzania  docelowej organizacji ruchu dla miasta Siechnice u zarządzającego drogami tj. w Starostwie Powiatowym we Wrocławiu.

 Przewidywany termin realizacji to rok 2018r.

Za niedogodności związane przepraszam.

 

Z  poważaniem

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg