Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 89/2017 "Koncerty koncerty koszty - brak nawierzchni "
22 / 06 / 2017

1 Skąd są  brane na  to  środki finansowe? Koncert Swiąteczny teraz dni Siechnic  Lady Pank. ?

Jeżeli Miasto jest tak bogatę to w pierwszej kolejnosci proszę o wykonanie drogi publicznej.

Od 15 lat pisze do  Gminy obecnie do Pana  razem z mieszkańcami w sprawie  budowy  ulicy Kasztanowa Siechnice  nie utwardzenie  pyłem  z Hałdy Huty Siechnice i nic , nie nie da nie przewidujemy itd itd.

Co trzeba zrobić żeby Pan wydał decyzję o wykonaniu nawierzchni utwardzonej ?? Pisac skargi , prośby ,

 

Ps.

Niemcy bardziej  zamożny kraj na swoich dniach miasteczek  - sa występy lokalmych artystów. Czy nie taniej i korzystniej  byłoby wypromować lokalną społeczność muzyczo artystyczną.  Czy nie ma w GOK zespołów itp. ale to już temat na inną dyskusję.

 

 

Odpowiedź na pytanie:

 

W odpowiedzi na zapytanie wysłane za pomocą formularza internetowego Urzędu Miejskiego w Siechnicach z dnia 26.05.2017 w sprawie - Koncerty koncerty koszty-brak nawierzchni - odpowiadam na zadane pytania :

 

1.W budżecie Gminy Siechnice na rok 2017 przewidziane zostały środki na działalność kulturalną. W oparciu o te środki oraz  pomoc finansową od sponsorów organizowane są Dni Siechnic. Organizatorem imprezy jest Centrum Kultury w Siechnicach. W celu ograniczania kosztów oraz pokazania osiągnięć naszych mieszkańców korzystających z zajęć organizowanych w Centrum Kultury w dniu 18.06.2017 przewidziane są prezentacje poszczególnych sekcji .

Dokładny program przedstawiony jest na naszej stronie internetowej.

 

2.W ramach środków posiadanych na inwestycje drogowe systematycznie i sukcesywnie wykonujemy nowe nawierzchnie bitumiczne. Staramy się również pozyskiwać środki zewnętrzne na ten cel. Ulica Kasztanowa w Siechnicach w roku 2017 nie została ujęta do wykonania przebudowy. W roku bieżącym planujemy dokonać napraw nawierzchni tłuczniowej przy zastosowaniu frezowiny.

 

Z  poważaniem

Milan Ušák

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg