Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Portal
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Pytanie 137/2017 "Sprostowanie wypowiedzi Pana Burmistrza..."
09 / 08 / 2017

Szanowny Panie Burmistrzu w odpowiedziach na temat nawierzchni ulicy Polnej w Groblicach pisze Pan,ze nawierzchnia zostaje wyrownana materialem kamiennym o frakcji od 4mm...a to żart poniewaz tylko i wylacznie na poczatku i na koncu droga zostala wyrownana takim kamieniem,zaledwie pare metrow. Reszta drogi zostala wyrownana kurzem. I juz na dzien dzisiejszy sa dziury. Pisze Pan rowniez ze droga zostala wykonana z odpowiednim spadkiem,by odprowadzac wode deszczowa.To lepiej prosze napisac ze woda zostala skierowana na posesje ludzi poniewaz przy drodze  nie ma rowow melioracyjnych!Prosze pisac prawde. A jeszcze odniose sie do tych slupow telefonicznych. To owszem sa nowe tylko ze krzywo w kopane . To paradoks ze Gmina Siechnice jest najlepiej rozwijajaca sie Gmina.

 

 

Odpowiedź na pytanie:

 

 

                     W odpowiedzi na Pana  e-maila  z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie nawierzchni ulicy Polnej w miejscowości Groblice informuję, że naprawa nawierzchni została wykonana  zgodnie ze zleceniem  wydanym  przez Gminę Siechnice na wykonanie prac naprawczych.

                Zakres prac obejmował wykonanie profilowania nawierzchni gruntowych ulepszonych kruszywem ( nierówności 5 cm, odzysk z wyboi ) przy pomocy równiarki z zagęszczeniem walcem z zachowaniem lub wykształceniem spadków podłużnych i poprzecznych drogi. W związku z tym, że ubytki w nawierzchni na skrzyżowaniu z drogą powiatową i wyjeździe na drogę krajową DK 94 były głębokie, zostało wykonane doziarnienie materiałem kamiennym o frakcji 4/31,5 mm.

                Odnoście wymiany słupów telefonicznych przez firmę ORANGE została udzielona nam odpowiedź telefoniczna, że podstawy betonowe podtrzymujące słupy (w tej chwili krzywe) nie były wymieniane. O terminie  wykonania prac ( wymiana fundamentów) Gmina zostanie poinformowana  osobnym pismem. Po otrzymaniu takiej informacji zostanie Pan poinformowany osobnym pismem.

 

 

 

 

Z poważaniem

Milan Ušák

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg